Dead and buried

Dead and buried

Prvá hra v Dead and buried!

Môj prvý odohraný v tejto hre bol Back Alley alebo zadná ulička. Nakoľko som mal Oculus Go len pár hodín bol to pre mňa naozaj intenzívny zážitok. Myslím že hodnotenie 4,5/5 ma naozaj nesklamalo. Túto hru si neskutočne užívam a naozaj ju odporúčam každému kto si Oculus zakúpi. Ako to vyzeralo? Posúďte sami! 

dead-and-buried

Základne informácie o tejto hre:

  • Žáner: Akčná, Strielačka
  • Jazyk: Angličtina
  • Režim: Singleplayer, Multiplayer
  • Ovládanie: Ovladač Oculus Go
  • Veľkosť: 500,1 MB
  • Odkaz na stiahnutie na spodku článku

Dead and Buried – Back Alley

Musím povedať že hrateľnosť bola veľmi príjemná a keď zhodnotím iné levely v tejto hre priradil by som jej asi najlahšiu obtiažnosť.

Dead and Buried – Gold Mines

Level ktorý nasledoval po ňom som zvolil Gold Mines respektíve zlaté bane. Tento level je podľa mňa oveľa ťažší ako Back Alley. Je tu množstvo odstrelovačov ktorý na vás útočia z výšky, nieje moc jednoduché ich odsledovať a zostreliť. Práve kvôli tomuto dôvodu preferujem najmä Old Saloon ku ktorému sa ešte dostaneme.

Dead and Buried – Old Saloon

Old Saloon alebo starý salón je v tejto hre pre Oculus GO jeden z mojích najobľúbenejších. Príde mi že je veľmi nenáročný vzhľadom na uzavrený priestor. Osobne sa v ňom orientujem asi najlepšie a je to jeden z mojích favoritov.

Dead and Buried – Streets

Ulice, respektíve streets je jeden z tých levelov ktorý naozaj nieje pre mňa. Tento level sa nesie v znamení onlineového multiplayeru. Pravidla sú rovnaké ako na divokom západe, kto skôr vystrelí a trafí ten prežije. A povedzme si úprimne, môžem byť rád že som sa narodil v dobe ktorej som sa narodil. Viac v tomto videu!

Kde stiahnuť túto hru pre Oculus Go?

Hru pre Oculus Go si môžete stiahnuť priamo vo vašej aplikáci v mobilnom telefóne. Pokiaľ by ste ju nevedeli nájsť vždy môžete vyskúšať tento odkaz.

Ostatné hry pre Oculus GO

Môžete nájsť priamo v tejto kategórií na mojej webovej stránke.

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
Dead and Buried
Operating System
Oculus Go
Software Category
Action Games
Price
USD 0
Landing Page